Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.30 ct E/SI1 + 0.20 ct F-G/ VS żółte złoto

Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.30 ct E/SI1 + 0.20 ct  F-G/  VS żółte złoto
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 5 290,00 zł

Cena regularna: 6 990,00 zł

5290.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: R158Z

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 


CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY GIA  z inskrypcją laserową na rondyście - klasa kamienia potwierdzona przez niezależny instytut gemmologiczny

  • masa:           0.30 ct
  • barwa:         E
  • czystość:      SI1
  • szlif:            3 x Excellent
  • wymiary:     4.28 - 4.31 x 2.68 [mm]
  • inskrypcja laserowa: 5476071624
  • fluorescenjca: None (brak)

 

Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami. Kompozycja w całości wykonana z żółtego złota w próbie 0.585. Centralny diament oprawiony został w koronę zbudowaną z czterek łapek, ułożonych w kształt litery V. Taka kompozycja doskonale eksponuje brylant. Pomiędzy łapkami jest duży prześwit, dzięki czemu pięknie widać kształt kamienia. Wygląda to tak, jak gdyby zawisł on w powietrzu. Dzięki tej oprawie możemy podziwiać geniusz natury i człowieka jakim jest oszlifowany diament.

Diament stworzyła natura, natomiast brylant, czyli szlif brylantowy to pierwiastek geniuszu człowieka. Diament ubrany w szlif brylantowy to esencja piękna . To taka para, która bez siebie nie może istnieć, każde z nich z osobna niewiele znaczy. Sam diament to tylko odrobina matowego minerału, natomiast szlif brylantowy to zlepek informacji na kartce papieru. Dopiero razem, niejako zastygnięci w miłosnym uścisku tworzą niewiarygodne piękno. Idealny model dla pierścionka zaręczynowego.

Szyna pierścionka ma  klasyczną prostą formę. Po jej obydwu stronach wkomponowanych zostało po 7 brylantów, każdy o średnicy 1.5 mm. Kamienie oprawione są w subtelne, prawie niewidoczne łapki. Tak duża ilość kamieni na szynie, w sumie 14 sztuk, sprawia iż pierścionek prezentuje się bardzo efektownie. Patrząc z góry, wydaje się iż szyna zbudowana jest tylko z diamentów. Na delikatnych rantach szyny położony został milgryf, rodzaj takich delikatnych ząbków, co nadaje pierścionkowi delikatności i majestatyczności. Brylanty na szynie są bardzo wysokiej jakości, barwa E -F, czystość VS, dzięki czemu pierścionek prezentuje się  niezwykle efektownie. 


 W pierścionku oprawiony został piękny brylant o masie 0.30 ct oraz klasie E/SI1. Jakość kamienia potwierdza międzynarodowy certyfikat jakości, najbardziej renomowanego amerykańskiego instytutu gemmologicznego  GIA. Na kamieniu laserem, został wypalony nr certyfikatu: 5476071624.

 

Poniższe zdjęcie obrazuje przykładową inskrypcję laserową na rondyście kamienia wykonaną przez instytut gemmologiczny GIA.


 Barwa diamentu została określona jako E.  Jest to druga najwyższa klasa barwy diamentu. BIEL - to ceniona i zarazem często występująca barwa diamentu. Taki biały diament prezentuje się fenomenalnie. Gra barw która wydobywa się z niego poprzez rozszczepienie światłą białego na jego składowe, jest imponująca. Obserwujemy na powierzchni kamienia prawdziwą grę barw, piekną tęczę; kolory niebieski, zielony czy czerwony żarzą się na powierzchni  faset korony niczym kolorowe świetliki - zamigotał świat tysiącem barw ... 


 Czystość przedstawianego diamentu to dobra klasa SI1. Jest to zdecydowanie lepsza klasa od SI2. Inkluzje są zauważalne dopiero przy użyciu lupy achromatycznej-aplanatycznej, która powiększa dziesięciokrotnie. Inkluzje są nieznaczne, i z trudem zauważalne. Diament jest bardzo klarowny, pozbawiony chmur wodoru, które sprawiają iż kamień jest mętny i niewyrazisty.

 

Wpisując numer certyfikatu na stronę instytutu GIA możecie Państwo zapoznać się z elektroniczną wersją certyfikatu, zapisaną w bazie danych GIA : 

https://www.gia.edu/report-check?reportno=5476071624

Poniżej przedstawiamy elektroniczną wersję certyfikatu pobraną ze strony instytutu GIA. Przy zakupie pierścionka otrzymują Państwo oryginalny certyfikat GIA.


 

  

Parametry techniczne pierścionka:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, żółte złoto


Masa pierścionka: 1.70 - 1.90 [gr]


Ilość i rodzaj kamieni: 15 Diamentów


Rodzaj szlifu: Brylantowy


Wymiary: średnica korony: 4.60 [mm], wysokość korony: 4.70 [mm], szerokość szyny: 2.30 [mm]


 

 
 
 
Pracownia jubilerska
 
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie to serce naszej firmy tu powstają bardzo wysokiej jakości produkty, które sprawiają Państwu radość na co dzień.
 
Własna pracownia niesie ze sobą wiele korzyści dla klienta. Możliwość modyfikacji zamówienia, proces pełnej personalizacji tworzenia biżuterii pod charakter klienta.
 
 
 

 

 

 

 

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem

 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Diamenty o masie 0.3 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl