Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Obrączki fazowane

Obrączki ślubne fazowane 

Obrączki fazowane cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych par. Obrączka fazowana to bardzo prosta i ponadczasowa forma.  Jest to model bardzo zbliżony do obrączki płaskiej. Jest to w zasadzie płaska obrączka z nacietymi rantami tzw fazą. Nacięcia wykonane są po obu stronach obrączki, bardzo ostrym nożem diamentowym pod kątek 45 stopni. Idealnie gładka powierzchnia nacinającego noża sprawia, iż powierzcnia obrączki ma wręcz lustrzaną powierchnię. Faza jest bardzo subtelna, ma szerokość 0.50 mm z każdej strony obrączki.

Obrączki ślubne fazowane z soczewką

Oferujemy obrączki fazowane z wewnetrznym profilem półokrągłym, tzw soczewką. Dzięki temu obrączka wewnątrz jest delikatnie półokrągła, co jest bardzo komfortowe podczas uzytkowania obrączki. Taki profil zdecydowanie ułatwia zakładanie i zdejmowanie obrączki.

Obrączki ślubne fazowane jaka szerokość

Obrączki fazowane dostępne są w wielu szerokościach. Jeśli chodzi o damsą obrączkę, to najczęściej wybieranymi szerokościami są 3.0  - 3.5 mm przy rozmiarach od 8  -10.  Przy nieco większych rozmiarach 11 - 12  wybierana jest szerokości 4 mm. Panowie najczęściej wybierają szerokość od 4 - 5 mm. Oczywiście w swojej ofercie posiadamy również obrączki fazowane 6 mm oraz 7 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl