Skontaktuj się z nami już dziś!

Telefon: Rafał 664 035 096, Arek 516 124 634

Skontaktuj się!
Formy płatności

   Aby zagwarantować Państwu jak największą wygodę robienia zakupów w sklepie Interjubiler, wprowadziliśmy kilka form dokonywania płatności:

Przelew online.

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez firmę Przelewy24.pl. Płatność już po kilku minutach znajduje się na naszym koncie, co daje gwarancję natychmiastowej realizacji Państwa zamówienia.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Numer konta znajduje się także w zakładce KONTAKT. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu, w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Istnieje także możliwość wyboru tej formy płatności, w przypadku odbioru zamówienia w naszym stacjonarnym punkcie sprzedaży. Adres punktu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

 

Gotówka/Karta

Płatności można dokonać w naszym stacjonarnym punkcie sprzedaży.

 

Raty 

 Istnieje możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem portalu internetowego allegro. Na Państwa prośbę zamieszczamy dany produkt na naszym koncie firmowym. 

   MBank-  mRaty, to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę. I

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl