Nasza firma

 

Wartość i Jakość  

Przygoda z biżuterią zaczęła się w 2000 roku. Praca w dużej warszawskiej firmie jubilerskiej, zdobyte doświadczenie w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej, stało się inspiracją do stworzenia własnej marki biżuterii - Diamond Factory. Pracując w branży jubilerskiej, widziałem jak wiele wciąż jest do zrobienia, jak bardzo można podnieść poziom produktów, wzornictwo czy jakość wykonania biżuterii. Ciągle chciałem coś zmieniać, ulepszać, sprawiać aby to z czym się zetknę było lepsze, ładniejsze. Wtedy nie miałem na to wpływu, postanowiłem to zmienić. Rok 2012 to początek działalności firmy Diamond Factory. Wtedy to powstał stacjonarny punkt sprzedaży detalicznej, oraz pracownia jubilerska.  Moment ten oczywiście poprzedzony był okresem dwóch lat żmudnych przygotowań. Fundamentem firmy stało się studio projektowe biżuterii 3 D oraz nowocześnie wyposażona pracownia jubilerska wraz z własną linią odlewniczą. Nasza biżuteria jest wykonywana z najwyższej jakości materiałów i sprawdzona pod względem wyjątkowych standardów jakości. 

 

Filozofia 

Filozofia Diamond Factory jest bardzo prosta - oferować wysokiej jakości diamenty, doskonałą biżuterię złotą i srebrną w najlepszych cenach detalicznych na rynku. U nas znajdziesz wiedzę i wskazówki dotyczące biżuterii dzięki, którym zakupy będą łatwe i proste, a Ty podejmiesz najlepszą decyzję dla siebie.

 

Pasja 

Mamy pasję do pięknych diamentów do tworzenia wspaniałej biżuterii, która została głęboko zakorzeniona w naszych sercach. Wkładamy miłość i energię w każdy realizowany projekt. Dzieląc się tą pasją zdobywamy wasze bardzo cenne zaufanie w tworzeniu niepowtarzalnego stylu biżuterii.

 


 

Diamentowa biżuteria

Dla wyjątkowej jakości, diamenty w naszej biżuterii spełniają najwyższe standardy jakości. Każdy kamień jest bezbarwny lub prawie bezbarwny kolor (D-H) z wyjątkową czystością (LC-SI). Ten standard dotyczy całej biżuterii diamentowej w naszym sklepie - nawet kolekcji z najmniejszymi kamieniami.
 

Złota biżuteria

Złoto jest bardzo mocnym metalem i najbardziej plastycznym ze wszystkich metali szlachetnych - idealne do biżuterii. Oferujemy Państwu kilka kolorów i stopów, w tym 14K i 8K białego, żółtego i różowego złota. Od pierścionków na zaręczyny i obrączki ślubne po piękną dokładnie wykonaną i wyselekcjonowaną biżuterię na każdy budżet.
 

Srebrna biżuteria

Wszystkie nasze produkty srebrne dostępne w sklepie wykonane zostały ze stopu o próbie 0.925. Oznacza to, że do produkcji biżuterii wykorzystano najlepszej jakości stop 92.5% czystego srebra. Stop ten przez stulecia okazał się najlepszą kombinacją trwałości i połysku zachowując przy tym cechy do tworzenia skomplikowanej i trwałej biżuterii.


 
  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl