Dlaczego powinieneś kupić u nas pierścionek zaręczynowy!

dlaczego-powinienes-u-nas-kupic-pierscionek-zareczynowy

Jesteśmy polską firmą, rodzinną, która specjalizuje się w produkcji pierścionków z brylantami i kolorowymi kamieniami. Wszystkie pierścionki zaręczynowe, które znajdują się w naszej ofercie zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszej firmie. O najwyższej jakości naszych produktów niech świadczy fakt, iż wykonywane są one wg; najwyższych światowych standardów. Proces projektowania to specjalny program komputerowy 3D; w nim powstają projekty z dokładnością projektowania do 0.01 mm.

 

Projekt pierścionka wykonany w programie graficznym 3 D

 

Następny etap to wydruk projektu na drukarce 3D, w formie wosku. Tak powstały produkt, jest idealnie równy, prosty, symetryczny, wszystkie powtarzalne elementy, jak np łapki trzymające kamień są tej samej grubości, długości, tego samego kształtu. 

Następnie, woskowy wydruk, odlewany jest na własnej linii odlewniczej, dzięki czemu jakość odlewu jest najwyższej jakości. Nie ma w nim żadnych wad odlewu, dzięki czemu powierzchnia jest idealnie gładka i błyszcząca. 

Pierścionki wykonane są z dwóch elementów złota, białego i żółtego, trwale połączonych ze sobą. Kamień zawsze oprawiony jest w białym złocie, dzięki czemu zachowuje swą naturalną barwę. Oprawa kamienia w żółte złoto sprawia, że w kamieniu odbija się żółty kolor złota, i pomimo iż jest w rzeczywistości biały, sprawia on wrażenie żółtego, co nie jest pożądaną rzeczą. Chodzi przecież o to, aby kamień miał barwę białą, i aby tę barwę ładnie wyeksponować, co przyczyni się do podniesienia parametrów brylancji. 

Kamienie zakuwane są ręcznie pod mikroskopem przy 20 - krotnym powiększeniu. Oprawa ta gwarantuje precyzję i bezpieczeństwo osadzenia. 

Pierścionki wykonane są bardzo solidnie, mają bezpieczną i stabilną konstrukcję, łapki trzymające kamienie są właściwych rozmiarów, szyny o odpowiedniej grubości gwarantują, iż podczas użytkowania pierścionki nie deformują się.

Wykończenie pierścienia jest ostatnim etapem kunsztu zanim zostanie uznany za gotowy do noszenia. Etap końcowy jest w rzeczywistości obróbką zewnętrznej powierzchni pierścienia, co nadaje mu ostateczny wygląd i styl. Celem tej czynności jest podkreślenie blasku metalu szlachetnego.

Brylanty, które wykorzystujemy do produkcji naszej biżuterii, spełniają wszelkie normy obowiązujące w branży jubilerskiej. Gwarantujemy również, że kamienie wykorzystywane do produkcji naszej biżuterii są zgodne z wymogami ONZ, oraz pochodzą z krajów wolnych od konfliktów zbrojnych.

   

Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl