Opcje przeglądania

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE - ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ BIŻUTERIĘ 

   Skoro jesteś w tym miejscu, to znaczy. że masz własny pomysł na pierścionek zaręczynowy z brylantem. Być może widziałeś coś, co Cię zainteresowało, jednak nie było to do końca to o czym myślisz. Być może podoba Ci się coś z naszej oferty, ale chciałbyś, aby dany model miał większy kamień. Podobała Ci się na przykład oprawa kamienia, a mniej już szyna i chciałbyś to zmienić. Masz może zupełnie własną wizję pierścionka. Wymyśliłeś sobie, że centralny kamień ma być oprawiony w kast w kształcie litery V,4 łapki lub w 6 łapek, że na szynie bocznej mają być kamienie, z każdej strony po 3 lub po 5, a sama szyna ma mieć kształt płaski, półokrągły lub jeszcze jakiś inny; tak damy radę, możemy to dla Ciebie zrobić.

   Indywidualne zamówienia, stanowią dla nas nieograniczone pole, do pełnego zaprezentowania własnych możliwości, które zdobyliśmy podczas 20 - letniej  pracy w branży jubilerskiej. Własne studio projektowe 3D, daje nam nieograniczone możliwości tworzenia biżuterii dowolnych kształtów, ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Drukarka 3 D i pracownia jubilerska z własną linią odlewniczą urzeczywistnią powstały wcześniej projekt.

 

   Kolejny, równie istotny etap co wybór kształtu pierścionka, jego formy, to dobór odpowiedniego kamienia. Szukasz czegoś niestandardowego, wyjątkowego ? W zakładce (w stopce) Diamenty 4C, znajdziesz dokładny opis szlifu brylantowego, jego wszystkich parametrów, które decydują o jakości kamienia - o jego brylancji.  Wspólnie omówimy poszczególne parametry, pomożemy dobrać Ci optymalną jakość kamienia, tak aby spełnił on Twe oczekiwania. Oferujemy kamienie certyfikowane przez najlepsze firmy na świecie GIA https://www.gia.edu/  lub HRD  http://www.hrdantwerp.com/en/home. -  współpracujemy z wiodącymi hurtowniami z Antwerpii.  Wspólnie sprawimy, że twe marzenie nabierze realnych kształtów.

 

   Zapraszamy serdecznie na spotkanie.:

- omówimy szczegóły, to jak ma wyglądać pierścionek

- zrobimy projekt 3D pierścionka

- wyślemy do Ciebie e-mail z projektem w celu akceptacji

Jeżeli zaakceptujesz projekt;

- wydrukujemy go na drukarce 3D

- odlejemy metodą wosku traconego

- oprawimy wybrane przez Ciebie kamienie

- wykończymy pierścionek zgodnie z najwyższymi standardami.

Odbierzesz piękny produkt w jakości i cenie najlepszej na rynku.

 

- Serdecznie Zapraszam -

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Biżuteria na zamówienie to ciekawa propozycja dla osób szukających wyjątkowych rzeczy. Masz ciekawy pomysł na biżuterię, chcesz coś oryginalnego, wyjątkowego zapraszamy na spotkanie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl