Opcje przeglądania

PIERŚCIONEK NA ZAMÓWIENIE

Masz własny pomysł na pierścionek zaręczynowy z brylantem. Być może widziałeś coś, co Cię zainteresowało, jednak nie było to do końca to o czym myślisz. Podoba Ci się pierścionek zaręczynowy z naszej oferty, ale chciałbyś aby dany model miał inny kamień:

 • diament w szlifie brylantowym lub w szlifie owal
 • szmaragd
 • rubin
 • szafir

Podobała Ci się na przykład oprawa kamienia, a mniej już szyna i chciałbyś to zmienić. Masz może zupełnie własną wizję pierścionka. Wymyśliłeś sobie, że centralny diament ma być oprawiony w kast w kształcie litery V, 4 łapki lub w 6 łapek. Na szynie bocznej mają być kamienie, z każdej strony po 3 lub po 5, a sama szyna ma mieć kształt:

 • płaski
 • półokrągły
 • trapezowy

Poniżej piękna kompozycja 15 diamentów w szlifie brylantowym. Centralny kamień o masie 0.30 ct, oprawiony został w 4 łapki. Na szynie po każdej stronie 7 diamentów, każdy o średnicy 1.5 mm - oprawiony w 4 łapki. Niezwykle efektowna forma pierścionka.

Od projektu 3D do wyjątkowej biżuterii na zamówienie - 

https://www.interjubiler.pl/pl/p/Pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-0.51-ct-F-GVS-/633

   Pierścionek na  zamówienie, stanowi dla nas nieograniczone pole, do pełnego zaprezentowania własnych możliwości, które zdobyliśmy podczas 20 - letniej  pracy w branży jubilerskiej. Własne studio projektowe 3D, daje nam nieograniczone możliwości tworzenia biżuterii dowolnych kształtów, ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Drukarka 3 D i pracownia jubilerska z własną linią odlewniczą urzeczywistnią powstały wcześniej projekt.

   Kolejny, równie istotny etap co wybór kształtu pierścionka, jego formy, to dobór odpowiedniego kamienia. Szukasz czegoś niestandardowego, wyjątkowego ? W tym linku klasy diamentów, znajdziesz dokładny opis szlifu brylantowego, jego wszystkich parametrów, które decydują o jakości kamienia - o jego brylancji.  Wspólnie omówimy poszczególne parametry, pomożemy dobrać Ci optymalną jakość kamienia, tak aby spełnił on Twe oczekiwania.

Oferujemy kamienie certyfikowane przez najlepsze firmy na świecie:

Sprowadzamy kamienie bezpośrednio z Antwerpii.  Wspólnie sprawimy, że twe marzenie nabierze realnych kształtów.


 Kompozycja 11 diamentów w szlifie brylantowym. Centralny kamień o masie 0.30 ct oprawiony w piękną, 6 ramienną koronę. Całości dopełnia szyna z brylantami o średnicy 1.5 mm. Szyna zwęża się przy kamieniu centralnym, pięknie go eksponując.

 

Od projektu 3D do wyjątkowo efektownego pierścionka - wyjątkowa biżuteria na zamówienie.

https://www.interjubiler.pl/pl/p/Pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-0.30-ct-EVS1-0.15-ct-F-GVS-SI/636


 

   Zapraszamy serdecznie na spotkanie.:

 •  omówimy szczegóły, to jak ma wyglądać pierścionek
 •  zrobimy projekt 3D pierścionka
 •  wyślemy do Ciebie e-mail z projektem w celu akceptacji

Jeżeli zaakceptujesz projekt;

 •  Wydrukujemy go na drukarce 3D. Dzięki drukowi uzyskujemy niemal idealnie równy kształt. Dokładność wydruku to 0.024 mm. 
 •  Odlejemy metodą wosku traconego. Korzystamy z najlepszej linii odlewniczej. Dzięki temu powierzchnia złota pozbawiona jest wad odlewniczych - 
 •  Oprawimy wybrane przez Ciebie kamienie. Kamienie oprawiona są pod mikroskopem przy 20 - krotnym powiększeniu. Dzięki temu kamienie oprawiane są niezwykle precyzyjnie. Mamy pewność, iż łapki prawidłowo przylegają do kamienia - kamień jest bezpiecznie oprawiony.
 •  Wykończymy pierścionek zgodnie z najwyższymi standardami. Idealnie błyszcząca powierzchnia. 

Odbierzesz piękny produkt w jakości i cenie najlepszej na rynku.

PIERŚCIONKI NA ZAMÓWIENIE - diamenty z certyfikatami międzynarodowymi.

Poniżej znajdują się przykłady brylantów z certyfikatami międzynarodowymi, jakie zakupiliśmy w imieniu naszych klientów, oraz wykonaliśmy do nich projekt pierścionka.

Decydując się na kamienie z certyfikatami międzynarodowymi, mamy pewność co do jakości kamieni. Klasa diamentu została oceniona przez niezależne instytuty gemmologiczne GIA, HRD lub IGI. Takie kamienie prezentują się wprost fenomenalnie. Tylko najlepsze kamienie są certyfikowane. Te bez certyfikatów, bardzo często mają nieprawidłowy szlif.

Wybierz diament i zaprojektuj dla niego oprawę - pomożemy stworzyć Ci  dla niej jedyny i niepowtarzalny pierścionek.


 

Zapoznaj się proszę z klasami diamentów oraz szlifami, tak abyś mógł wybrać kamień, który spełni twoje oczekiwania -klasy diamentów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl