Opcje przeglądania

 

 

PIERŚCIONKI NA ZAMÓWIENIE

 

Witaj w Świecie Wyjątkowych Pierścionków Zaręczynowych na Zamówienie!

Szukasz czegoś wyjątkowego, czegoś, co odzwierciedli Waszą miłość i niepowtarzalność? Nasza pracownia specjalizuje się w tworzeniu pięknych pierścionków zaręczynowych na zamówienie, które będą odzwierciedleniem Waszych uczuć i unikalnej historii. Nasze projekty są tworzone z najwyższą starannością i pasją przez doświadczonych fachowców jubilerskich, którzy z wielką precyzją wcielają w życie Wasze marzenia.

Dlaczego My?

✨ Niezrównana Staranność: Każdy nasz projekt jest dziełem sztuki. Dbamy o najmniejsze detale, aby stworzyć pierścionki, które przekraczają wszelkie oczekiwania.

✨ Doświadczenie i Pasja: Nasza ekipa to zespół najlepszych jubilerów, którzy kochają to, co robią. Ich kreatywność i zaangażowanie są nieograniczone, co pozwala tworzyć naprawdę wyjątkowe dzieła.

✨ Najwyższa Jakość: Używamy tylko najlepszych materiałów - od drogocennych kamieni po najwyższej jakości metale. Nasze pierścionki to nie tylko biżuteria, to inwestycja na całe życie.

✨ Bezterminowa Gwarancja: Wierzymy w trwałość naszych wyrobów. Dlatego każdy zakupiony u nas pierścionek jest objęty bezterminową gwarancją, dając Ci spokój i pewność na lata.

 

Twój Wyjątkowy Pierścionek Zaręczynowy

Rozumiemy, że miłość jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego tworzymy pierścionki zaręczynowe, które są równie wyjątkowe jak Ty i Twoja druga połówka. Nasz proces zamawiania jest prosty i angażujący - od początkowych pomysłów, poprzez wybór kamieni i kształtu, aż do ostatecznego produktu. Daj nam szansę uczynić ten moment jeszcze bardziej magicznym i osobistym.

 

Zapraszamy do Naszego Świata Piękna

Zachęcamy Cię do odkrycia naszych dotychczasowych projektów w naszej galerii oraz do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli pomóc Ci w stworzeniu idealnego pierścionka zaręczynowego na zamówienie. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i gotowością do uczynienia Twojej miłości wieczną.

 

 

 

 

PIERŚCIONKI NA ZAMÓWIENIE INTERJUBILER

Masz własny pomysł na pierścionek zaręczynowy z brylantem? Być może widziałeś coś, co Cię zainteresowało, jednak nie było to do końca to o czym myślisz? Podoba Ci się pierścionek zaręczynowy z naszej oferty, ale chciałbyś aby dany model miał inny kamień:

 • diament w szlifie brylantowym lub w szlifie owal
 • szmaragd
 • rubin
 • szafir

Podobała Ci się oprawa kamienia, ale chciałbyś zmienić szynę pierścionka? Masz może zupełnie własną wizję pierścionka. Marzysz, aby centralny diament był oprawiony w kast w kształcie litery V, 4 łapki lub w 6 łapek? Na szynie bocznej mają być kamienie, z każdej strony po 3 lub po 5, a sama szyna ma mieć kształt:

 • płaski
 • półokrągły
 • trapezowy

Poniżej  przedstawiamy piękną kompozycja 15 diamentów w szlifie brylantowym. Centralny kamień o masie 0.30 ct, oprawiony został w 4 łapki. Na szynie po każdej stronie 7 diamentów, każdy o średnicy 1.5 mm - oprawiony w 4 łapki. Niezwykle efektowna forma pierścionka.

 

 

Od projektu 3D do niepowtarzalnego pierścionka:

https://www.interjubiler.pl/pl/p/Pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-0.51-ct-F-GVS-/633

Pierścionek na  zamówienie stanowi dla nas nieograniczone pole do pełnego zaprezentowania naszych umiejętności, które zdobyliśmy podczas 20 - letniej  pracy w branży jubilerskiej. Własne studio projektowe 3D, daje nam nieograniczone możliwości tworzenia wymarzonej biżuterii- ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Drukarka 3D i pracownia jubilerska z własną linią odlewniczą urzeczywistnią powstały wcześniej projekt.

Kolejnym istotnym aspektem w tworzeniu pierścionka jest dobór idealnego kamienia, który stworzy niesamowity efekt. Jeśli szukasz czegoś niepowtarzalnego  w tym linku (klasy diamentów) znajdziesz dokładny opis szlifu brylantowego oraz jego wszystkich parametrów, które decydują o jakości kamienia - o jego brylancji.  Wspólnie omówimy poszczególne parametry, pomożemy dobrać Ci optymalną jakość kamienia, tak aby spełnił on Twe oczekiwania.

Oferujemy kamienie certyfikowane przez najlepsze firmy na świecie:

Sprowadzamy kamienie bezpośrednio z Antwerpii.  Wspólnie sprawimy, że twe marzenie nabierze realnych kształtów.


Kompozycja 11 diamentów w szlifie brylantowym. Centralny kamień o masie 0.30 ct oprawiony w piękną, 6 ramienną koronę. Całości dopełnia szyna z brylantami o średnicy 1.5 mm. Szyna zwęża się przy kamieniu centralnym, pięknie go eksponując.

 

 

Od projektu 3D do wyjątkowo efektownego pierścionka - wyjątkowa biżuteria na zamówienie.

https://www.interjubiler.pl/pl/p/Pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-0.30-ct-EVS1-0.15-ct-F-GVS-SI/636

 


 

   Zapraszamy serdecznie na spotkanie:

 •  omówimy szczegóły, to jak ma wyglądać pierścionek
 •  zrobimy projekt 3D pierścionka
 •  wyślemy do Ciebie e-mail z projektem w celu akceptacji

Jeżeli zaakceptujesz projekt;

 • Wydrukujemy go na drukarce 3D. Dzięki drukowi uzyskujemy niemal idealnie równy kształt. Dokładność wydruku to 0.024 mm. 
 • Odlejemy metodą wosku traconego. Korzystamy z najlepszej linii odlewniczej. Dzięki temu powierzchnia złota pozbawiona jest wad odlewniczych.
 • Oprawimy wybrane przez Ciebie kamienie. Kamienie oprawiona są pod mikroskopem przy 20 - krotnym powiększeniu. Dzięki temu kamienie oprawiane są niezwykle precyzyjnie. Mamy pewność, iż łapki prawidłowo przylegają do kamienia - kamień jest bezpiecznie oprawiony.
 • Wykończymy pierścionek zgodnie z najwyższymi standardami. Idealnie błyszcząca powierzchnia. 

Odbierzesz piękny produkt w jakości i cenie najlepszej na rynku.

 

Pierścionek zaręczynowy na zamówienie  - najwyższej jakości diamenty z certyfikatami międzynarodowymi

Poniżej znajdują się przykłady brylantów z certyfikatami międzynarodowymi, jakie zakupiliśmy w imieniu naszych klientów, oraz wykonaliśmy do nich projekt pierścionka.

Decydując się na kamienie z certyfikatami międzynarodowymi, mamy pewność co do jakości kamieni. Klasa diamentu została oceniona przez niezależne instytuty gemmologiczne GIA, HRD lub IGI. Takie kamienie prezentują się wprost fenomenalnie. Tylko najlepsze kamienie są certyfikowane. Te bez certyfikatów, bardzo często mają nieprawidłowy szlif.


 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl