Jaki grawer na obrączkach? Zainspiruj się naszymi propozycjami

Jaki grawer na obrączkach? Zainspiruj się naszymi propozycjami

Grawer na obrączkach to bardzo popularne rozwiązanie. Młodzi chcą w ten sposób podkreślić łączące ich uczucie. To bardzo piękny i romantyczny gest. Warto dołożyć wszelkich starań, by grawerunek był wyjątkowy, w końcu będzie towarzyszył tobie i twojemu przyszłemu mężowi do końca życia. Jaki grawer na obrączkach? Zainspiruj się naszymi propozycjami.

 

Imiona i data ślubu – najpopularniejszy grawer

Zastanawiasz się jaki grawer na obrączkach będzie najlepiej opisywał twój związek? Szukasz inspiracji? Nie wiesz, na co się zdecydować? Najpopularniejszym rozwiązaniem, które wybiera wiele par, jest wypisanie na pierścionkach ślubnych imion oraz daty uroczystości.

Na obrączce męża grawerowane jest imię żony, a na żony – męża. Jest to wspaniała pamiątka tego pięknego dnia. Taki wybór gwarantuje też, że twój małżonek nie zapomni raczej o rocznicy ślubu. Niektórzy grawerują samą datę lub datę ślubu i zaręczyn. Wiele osób decyduje się wypisać tylko imiona.

 

Fragment ulubionego cytatu

Jaki grawer na obrączkach wybrać? Szukasz oryginalnych i jednocześnie romantycznych inspiracji? Ciekawym pomysłem jest cytat. Zanim jednak przystąpisz do szukania miłosnych wierszy w internecie, weź pod uwagę to, że obrączka ma swoją ograniczoną przestrzeń. Warto, by słów, jakie chcecie na niej zamieścić, nie było zbyt dużo. Jaki cytat zatem nadaje się na grawerunek? Może to być fragment przysięgi małżeńskiej, krótkie zdanie z romantycznego wiersza lub ulubionej piosenki twojej i twojego przyszłego ukochanego.

 

Słowa ważne dla małżonków

Nie wiesz, na jaki grawer na obrączkach się zdecydować? Lubisz krótkie formy, a imiona na ślubnych pierścionkach uważasz za sztampowe rozwiązanie? Zastanów się, jak określiłabyś swój związek, gdybyś miała użyć maksymalnie dwóch słów? Co chciałabyś wyrazić i przekazać swojemu ukochanemu?

Czasami kocham na obrączce, mówi więcej niż niejedna data lub najpiękniejszy cytat. Dobrym pomysłem jest wygospodarowanie czasu i wspólne wypisanie takich krótkich, romantycznych komunikatów. Na pewno uda się tobie i twojemu partnerowi wybrać jakieś słowo, które będzie przypominało o uczuciu, które z nim dzielisz.

 

Coś ważnego w życiu zakochanych

Szukasz pomysłu, jaki grawer na obrączkach będzie jednocześnie romantyczny i oryginalny? Przypomnij sobie wszystkie znaczące wydarzenia, które miały miejsce w dotychczasowym związku. Może jeździsz ze swoim partnerem w jakieś ulubione miejsce, a może w każde walentynki oglądacie ten sam film, może macie wspólną pasję. Takich rzeczy jest wiele. Doskonałym, a jednocześnie romantycznym i oryginalnym pomysłem na grawerunek będzie właśnie nazwa ważnego dla ciebie i twojego ukochanego miejsca, tytuł ulubionego filmu, czy nazwa wspólnego hobby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl