Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.40 ct E/VS2

Pierścionek zaręczynowy z brylantem
 • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6 190,00 zł 7 900,00 zł 6190.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: R03-41

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 

 
 

Sercem pierścionka jest przepiękny diament w szlifie brylantowym - którego wyjątkowa jakość została oceniona przez międzynarodowy instytut gemmologiczny GIA. 
 • Kamień: diament
 • Szlif: brylantowy
 • Masa: 0.40 ct
 • Barwa: E
 • Czystość: VS2
 • Szlif: 3 x Excellent
 • Wymiary: 4.72 - 4.75 x 2.86 [mm]
 • Fluorescencja: Faint ( słaba)
 • Certyfikat: międzynarodowy GIA: 6442304714
 • Inskrypcja laserowa na rondyście kamienia: Tak

Klasyczny, ponadczasowy pierścionek zaręczynowy z brylantem.  Sześcioramienna korona, wykonana z białego złota. U dołu pierścionka, została mocno zwężona, dzięki czemu wygląda subtelnie i delikatnie. Patrząc natomiast od góry, sprawia wrażenie rozłożystej, pięknie eksponując brylant.

Szyna to delikatna i subtelna forma o nietuzinkowym kształcie. Patrząc od góry tworzą ją dwie powierzchnie ułożone względem siebie pod kątem 45 stopni. To ułożenie sprawia, iż światło od powierzchni złota odbija się  na boki pierścionka, nie zaś do góry. To niezwykle ciekawe i unikalne rozwiązanie.

Sercem pierścionka jest  piękny i niezwykle rzadko w takiej klasie spotykany diament 0.40 ct. 

SZLIF, wykonany szlif brylantowy, został oceniony przez renomowany niezależny instytut gemmologiczny GIA  na ECELLENT, jest to najwyższa możliwa ocena.  Wszytkie parametry szlifu uzyskały najwyższą możliwą ocenę - 3 x Excellent. Tak wykonany szlif sprawia, iż światło białe, które dostaje się do wnętrza brylantu przez jego taflę, czyli jego górną powierzchnię, odbijając się od faset pawilonu kamienia, ( dolna część kamienia ) wychodząc pod idealnym kontem na fasety korony kamienia, jest przez nie rozbijane na barwy składowe, co daje efekt iskrzenie brylantu wszystkimi kolorami tęczy, sprawiając wrażenie jak by:

                                                  ,,... zamigotał świat tysiącem barw..."

BARWA diamentu została oceniona przez niezależny amerykański instytut gemmologiczny GIA na E. Jest to druga najwyższa możliwa ocena. Barwa E występuje bardzo rzadkoKamień ma przepiękną białą barwę i prezentuje się fenomenalnie. Jego brylancji nie zakłuca żółte zabarwienie diamentu.

CZYSTOŚĆ diamentu to VS2 KLASY CZYSTOŚCI DIAMENTÓW. Czystość brylantu to VS2, jest to bardzo wysoka klasa czystości kamienia. Zanieczyszczenia, inkluzję wewnątrz diamentu są w zasadzie niezauważalne przy 10 krotnym powiększeniu. Jest to klasa zdecydowanie lepsza od kamieni klasy SI1. Klasa ta  to gwarancja, iż kamień jest czysty, klarowny. Kamień jest bardzo klarowny, pozbawiony chmur wodoru. 

FLUORESCENCJA,  diament posiada słabą fluorescencję - FAINT. Tylko kilka procent kamieni tak dobrej jakości nie posiada fluorescencji lub ma ją bardzo niewielką. Takie kamienie są bardziej klarowne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym fluorescencji. https://www.interjubiler.pl/pl/i/Fluorescencja-diamentu/40

 Poprawność wykonania szlifu brylantowego jest bardzo ważna. Jeżeli proporcje szlifu będą nieprawidłowe, światło przechodzące przez kamień zostanie odbite pod złym kątem od faset pawilonu i zamiast pięknej gry barw, w wyniku rozszczepienia światła białego, diament nie będzie miał w sobie ,,życia,.

CERTYFIKAT, przy zakupie pierścionka, otrzymują Państwo do kamienia oryginalny, międzynarodowy certyfikat, wystawiony przez renomowany instytutu gemmologicznego GIA. Numer certyfikatu to GIA 6442304714, wpisując powyższy numer na stronę internetową instytutu: 

https://www.gia.edu/report-check?reportno=6442304714

, możecie Państwo zapoznać się ze szczegółową ekspertyzą brylantu. Przy zakupie otrzymują oczywiście Państwo oryginał certyfikatu:

 


Parametry techniczne pierścionka:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, złoto białe kast - złoto żółte szyna


Masa pierścionka: 2.00 - 2.20 [gr]


Wymiary pierścionka: średnica korony - 6.00 [mm], wysokość korony 5.50 [mm], szerokość szyny - 1.90 [mm]ELEKTRONICZNA WERSJA CERTYFIKATU ZE STRONY INSTYTUTU - GIA.

 
 
 
Pracownia jubilerska
 
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie to serce naszej firmy tu powstają bardzo wysokiej jakości produkty, które sprawiają Państwu radość na co dzień.
 
Własna pracownia niesie ze sobą wiele korzyści dla klienta. Możliwość modyfikacji zamówienia, proces pełnej personalizacji tworzenia biżuterii pod charakter klienta.
 
 
 

 

 

 

 

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem

 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę. Diamenty o masie 0.30 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec białe - żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl