Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.40 ct E/SI1

Pierścionek zaręczynowy z  brylantem
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 5 390,00 zł 6 900,00 zł 5390.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: R03-43

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 

 
 

 1 DIAMENT W SZLIFIE BRYLANTOWYM -  certyfikat międzynarodowy GIA.

- Masa: 0.40 ct

- Barwa: E

- Czystość: SI1

- Szlif: wspaniały

- Wymiary: 4.75 - 4.78 x 2.85 [mm]

- Certyfikat międzynarodowy: GIA 6405440635

- Inskrypcja laserowa na rondyście kamienia 

- Fluorescencja - NONE (brak)

https://www.gia.edu/report-check?reportno=6405440635

 

    Klasyczny, ponadczasowy pierścionek na zaręczyny.  Sześcioramienna korona, wykonana z białego złota. U dołu pierścionka, została mocno zwężona, dzięki czemu wygląda subtelnie i delikatnie. Patrząc natomiast od góry, sprawia wrażenie rozłożystej, pięknie eksponując brylant.

  Szyna to delikatna i subtelna forma o nietuzinkowym kształcie. Patrząc od góry tworzą ją dwie powierzchnie ułożone względem siebie pod kątem 45 stopni. To ułożenie sprawia, iż światło od powierzchni złota odbija się  na boki pierścionka, nie zaś do góry. To niezwykle ciekawe i unikalne rozwiązanie.

WIELKOŚĆ diamentu, sercem pierścionka jest  piękny i niezwykle rzadko w takiej klasie spotykany diament w szlifie brylantowym o masie 0.40 ct. Kamień ma bardzo dużą średnicę 4.75 - 4.78 [mm].

FLUORESCENCJA, kamień nie ma fluorescencji, to bardzo dobrze. Tylko kilka procent kamieni tak dobrej jakości nie posiada fluorescencji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym fluorescencji. Kamienie bez fluorescencji prezentują się fenomenalnie, są bardziej klarowne.

SZLIF, wykonany szlif brylantowy, został oceniony przez renomowany niezależny instytut gemmologiczny GIA na WSPANIAŁY. Wszystkie parametry szlifu takie jak proporcje, symetria i jakość polerowania uzyskały najwyższą możliwą ocenę - EXCELLENT.  Tak wykonany szlif sprawia, iż światło białe, które dostaje się do wnętrza brylantu przez jego taflę, czyli jego górną powierzchnię, odbijając się od faset pawilonu kamienia, ( dolna część kamienia ) wychodząc pod idealnym kontem na fasety korony kamienia, jest przez nie rozbijane na barwy składowe. To daje efekt iskrzenie brylantu wszystkimi kolorami tęczy, sprawiając wrażenie jak by:

                                                  ,,... zamigotał świat tysiącem barw..."

Poprawność wykonania szlifu brylantowego jest bardzo ważna. Jeżeli proporcje szlifu będą nieprawidłowe, światło przechodzące przez kamień zostanie odbite pod złym kątem od faset pawilonu i zamiast pięknej gry barw, w wyniku rozszczepienia światła białego, diament nie będzie miał w sobie ,,życia,.

BARWA, barwa kamienia została oceniona przez niezależny amerykański instytut gemmologiczny GIA na E jest to DRUGA najwyższa klasa diamentu jeśli chodzi o barwę. Kamień ma piękną białą barwę. W barwie E, przy szlifie Excellent diament prezentuje się fenomenalnie.

CZYSTOŚĆ, czystość brylantu to SI1  KLASY CZYSTOŚCI DIAMENTÓW, - jest to wysoka klasa czystości kamienia. Niewielkie inkluzje wewnątrz diamentu są  zauważalne z trudem dopiero przy 10 krotnym powiększeniu. Jest to klasa zdecydowanie lepsza od kamieni klasy SI2. Klasa SI1 to gwarancja, iż kamień jest czysty, klarowny.

CERTYFIKAT, przy zakupie pierścionka, otrzymują Państwo do kamienia oryginalny, międzynarodowy certyfikat, wystawiony przez renomowany amerykański instytut gemmologiczny GIA. Numer certyfikatu 6405440635 . Wpisując powyższy numer na stronę internetową instytutu: 

https://www.gia.edu/report-check?reportno=6405440635

, możecie Państwo zapoznać się ze szczegółową ekspertyzą brylantu. Przy zakupie otrzymują oczywiście Państwo oryginał certyfikatu.

 

 


Parametry techniczne pierścionka:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, złoto białe kast - złoto żółte szyna


Masa pierścionka: 2.00 - 2.20 [gr]


Ilość i rodzaj kamieni: 1 diament


Rodzaj szlifu: Brylantowy


Masa kamieni: 0.40 [ct]


Barwa: E


Czystość: SI1


Wymiary kamieni: 4.75 - 4.78 x 2.85 [mm]


Wymiary pierścionka: średnica korony - 6.00 [mm], wysokość korony 5.60 [mm], szerokość szyny - 1.90 [mm]


<

ELEKTRONICZNA WERSJA CERTYFIKATU ZE STRONY INSTYTUTU - GIA.

 
 
 
Pracownia jubilerska
 
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie to serce naszej firmy tu powstają bardzo wysokiej jakości produkty, które sprawiają Państwu radość na co dzień.
 
Własna pracownia niesie ze sobą wiele korzyści dla klienta. Możliwość modyfikacji zamówienia, proces pełnej personalizacji tworzenia biżuterii pod charakter klienta.
 
 
 

 

 

 

 

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem

 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę. Diamenty o masie 0.30 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec białe - żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl