Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.30 ct E/SI1 + 0.15 ct F-G/VS

Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.30 ct  E/SI1 + 0.15 ct F-G/VS
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 5 190,00 zł

Cena regularna: 6 890,00 zł

5190.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: R112

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 


Centralny kamień  - CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY GIA z inskrypcją laserową na rondyście - klasa kamienia potwierdzona przez niezależny instytut gemmologiczny.

  • masa:       0.30 ct
  • barwa:      E
  • czystość:  SI1
  • szlif:         3 x EXCELLENT
  • wymiary: 4.30 - 4.32 x 2.62 [mm]
  • fluorescencja: Faint (słaba)
  • inskrypcja laserowa: 7422189153

  Pragniemy Państwu przedstawić niezwykle efektowny pierścionek zaręczynowy z brylantami. Kompozycja wykonany z białego i żółtego złota. Centralny kamień o masie 0.30 ct, o bardzo wysokiej barwie , oraz  czystość SI1.

Główny kamień oprawiony został w klasyczną koronę z białego złota w formie sześciu łapek, Korona jest wyraźnie uniesiona ponad szynę, pięknie eksponując centralny kamień - serce pierścionka, zwęża się ku dołowi, nadając całej kompozycji niezwykłej delikatności. Prześwit pomiędzy łapkami jest duży, dzięki czemu możemy zachwycać się pięknem kształtu diamentu.


 Szyna o klasycznym delikatnym kształcie, wysadzana z każdej strony pięcioma brylantami o średnicy 1.6 [mm]. Kamienie oprawione są w bardzo subtelne łapki, dzięki czemu są doskonale wyeksponowane.   Brylanty ułożone na szynie jeden obok drugiego, wzmacniają niesamowity blask wydobywający się z głównego kamienia. Na rantach szyny, wzdłuż kamieni nałożony został delikatny milgryf. To forma takich delikatnych ząbków, które nadają pierścionkowi delikatność i lekkość. Kamienie umieszczone na szynie są doskonałej klasy. Mają bardzo wysoką barwe F-G, oraz bardzo wysoką czystość VS. Szyna wygląda jak gdyby wykonana była z samych diamentów.


W pierścionku, w centralnym miejscu, został oprawiony przepiękny diament o szlifie brylantowym. Barwa diamentu została oceniona przez niezależny instytut gemmologiczny GIA na E. Jest to bardzo wysoka klasa jeśli chodzi o barwę diamentu, mówi nam ona o tym, iż kamień ma barwę białą, czyli nie jest żółty. To właśnie białe diamenty prezentują się najlepiej. barwa diamentów.

Barwa E to druga najrzadziej występująca barwa w diamentach.


 Czystość diamentu to SI1. Przy tej klasie czystości mamy pewność, iż kamień prezentuje się dobrze. Jest to klasa kamienia, przy której gołym okiem nie widać inkluzji - zanieczyszczeń. Są one dopiero zauważalne z trudem przy 10 krotnym powiększeniu, oglądając kamień lupą achromatyczną-aplanatyczną. Klasa SI1 jest klasą zdecydowanie lepszą od klasy SI2.

 

Wszystkie parametry szlifu kamienia zostały ocenione przez GIA na EXCELLENT  - WSPANIAŁY. Dzięki doskonałemu szlifowi kamień prezentuje się fenomenalnie. Wszytkie 58 fasetek, z których składa się szlif brylantowy, mają idelny kształt oraz optymalne położenie. Doskonały szlif to również odpowiednie proporcje średnicy kamienia do jego wysokości. Jeżeli kamień ma zakłucone proporcje, czyli jest za wysoki lub za niski w stosunku do średnicy, to wpadające do diamentu światło odbja się pod złym kątem. Taki kamień, nie rozszczepia światła białego na jego składowe, i nie obserwujemy tak charakterystycznej dla diamentu w szlifie brylantowym gry barw. Diament nie ma w sobie życia, Nasz kamień ma proporcje EXCELLENT - prezentuje się fenomenalnie. Gra barw która się z niego wydobywa, jest zjawiskowa.


Numer certyfikatu GIA 7422189153. Wpisując powyższy numer na stronę internetową instytutu, możecie Państwo zapoznać się z elektroniczną wersją raportu zapisaną na stałe w bazie danych GIA.

Poniżej przedstawiamy elektroniczną wersję certyfikatu pobraną ze strony:

https://www.gia.edu/report-check?reportno=7422189153

  

 Poniższy rysunek przedstawia przykładową inskrypcję laserową GIA.


Parametry techniczne:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, białe i żółte złoto


Masa pierścionka: 2.50 - 2.70 [gr]


Ilość i rodzaj kamieni: 1 + 10 Diamentów


Rodzaj szlifu: Brylantowy


Wymiary: średnica korony: 5.50 [mm], wysokość korony: 5.20 [mm], szerokość szyny: 2.50 [mm]


 
 
 
 
Pracownia jubilerska
 
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie.  Pracownia to serce naszej firmyz, tutaj powstają bardzo wysokiej jakości produkty, które sprawiają Państwu radość na co dzień.
 
Własna pracownia niesie ze sobą wiele korzyści dla klienta. Możliwość modyfikacji zamówienia, proces pełnej personalizacji tworzenia biżuterii. Eliminacja długiego łańcucha dostaw, producent - hurtownia. Dzięki takiemu modelowi, nasze ceny w stosunku do jakości wykonania i jakości kamieni są najlepsze na rynku polskim. 
  

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem. 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Diamenty o masie 0.3 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec białe - żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl