Pierścionek z brylantem 0.42ct D/SI1 - szlif Excellent - Certyfikat GIA

Pierścionek zaręczynowy z  brylantem
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6 290,00 zł 8 900,00 zł 6290.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 4.5
Kod produktu: R03-40

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 

 
 

 
Pierścionek zaręczynowy z brylantem 0.42 ct D/SI1- szlif  WSPANIAŁY- certyfikat międzynarodowy GIA

- MASA: 0.42 ct

- BARWA: D

- CZYSTOŚĆ: SI1

- SZLIF:  EXCELLENT

- WYMIARY: 4.75 - 4.79 x 2.99 [mm]

- CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY: GIA 2417311578

- INSKRYPCJA LASEROWA NA RONDYŚCIE KAMIENIA

 

    Klasyczny, ponadczasowy pierścionek zaręczynowy z brylantem - kwintesencja pierścionka zaręczynowego.  Sześcioramienna korona, wykonana z białego złota. U dołu pierścionka, została mocno zwężona, dzięki czemu wygląda subtelnie i delikatnie. Patrząc natomiast od góry, sprawia wrażenie rozłożystej, pięknie eksponując brylant.

  Szyna to delikatna i subtelna forma o nietuzinkowym kształcie. Patrząc od góry tworzą ją dwie powierzchnie ułożone względem siebie pod kątem 45 stopni. To ułożenie sprawia, iż światło od powierzchni złota odbija się  na boki pierścionka, nie zaś do góry. To niezwykle ciekawe i unikalne rozwiązanie.

    Sercem pierścionka jest  piękny i niezwykle rzadko w takiej klasie spotykany diament 0.42 ct. Fenomenalnie wykonanym szlif brylantowym, ocenionym przez renomowany niezależny instytut gemmologiczny GIA  na EXCELLENT - WSPANIAŁY, jest to możliwa najwyższa ocena.  Tak perfekcyjnie wykonany szlif sprawia, iż światło białe, które dostaje się do wnętrza brylantu przez jego taflę, czyli jego górną powierzchnię, odbijając się od faset pawilonu kamienia, ( dolna część kamienia ) wychodząc pod idealnym kontem na fasety korony kamienia, jest przez nie rozbijane na barwy składowe, co daje efekt iskrzenie brylantu wszystkimi kolorami tęczy, sprawiając wrażenie jak by:

                                                  ,,... zamigotał świat tysiącem barw..."

   Barwa kamienia, została oceniona przez niezależny amerykański instytut gemmologiczny GIA - D; JEST TO MOŻLIWA NAJWYŻSZA OCENA DLA BARWY DIAMENTU Kamień prezentuje się fenomenlnie. Barwa D występuję bardzo, bardzo rzadko.

   Czystość brylantu to bardzo dobre SI1 . KLASY CZYSTOŚCI DIAMENTÓW. . Kamień jest pozbawiony chmur wodoru, idealnie przejrzysty dla światła, które może swobodnie przechodzić przez taflę, i wracać odbite od faset pawilonu, aby pięknie zostać rozszczepione przez fasety korony - oczom naszym ukazuje się piękna gra kolorów - prawdziwa tęcza kolorów. Inkluzje są trudno zauważalne przy 10- krotnym powiększeniu.

        Przy zakupie pierścionka, otrzymują Państwo do kamienia oryginalny, międzynarodowy certyfikat, wystawiony przez renomowany instytutu gemmologicznego GIA

. Numer certyfikatu GIA 2417311578 . Wpisując powyższy numer na stronę internetową instytutu: 

-https://www.gia.edu/report-check?reportno=2417311578

możecie Państwo zapoznać się ze szczegółową ekspertyzą brylantu. Przy zakupie otrzymują oczywiście Państwo oryginał certyfikatu.Parametry techniczne pierścionka:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, złoto białe kast - złoto żółte szyna


Masa pierścionka: 2.10 - 2.30 [gr]


Ilość i rodzaj kamieni: 1 Diament


Rodzaj szlifu: Brylantowy


Masa kamieni: 0.42 [ct]


Barwa: D


Czystość: SI1


Wymiary kamieni: 4.75 - 4.79 x 2.99 [mm]


Ocena szlifu: Wspaniała = proporcje - wspaniałe, symetria - wspaniała, wykończenie - wspaniałe


Wymiary pierścionka: średnica korony - 6.00 [mm], wysokość korony 5.60 [mm], szerokość szyny - 1.90 [mm]ELEKTRONICZNA WERSJA CERTYFIKATU POBRANA ZE STRONY INSTYTUTU - GIA.

 
 
 
Pracownia jubilerska
 
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie to serce naszej firmy tu powstają bardzo wysokiej jakości produkty, które sprawiają Państwu radość na co dzień.
 
Własna pracownia niesie ze sobą wiele korzyści dla klienta. Możliwość modyfikacji zamówienia, proces pełnej personalizacji tworzenia biżuterii pod charakter klienta.
 
 
 

 

 

 

 

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem

 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Diamenty o masie 0.3 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec białe - żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl