Pierścionek, 1 brylant 0.31 ct + 14 brylantów 0.14 ct

Pierścionek zaręczynowy z brylantami
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 4 990,00 zł

Cena regularna: 6 590,00 zł

4990.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5
Kod produktu: R160

Opis

Bezpłatna wysyłka

Gwarancja bezterminowa

Darmowa korekta

Certyfikat jakości

 


W pierścionku został oprawiony piękny diament w szlifie brylantowym  0.31 ct E/SI1 - certyfikat  międzynarodowym GIA.

Na szynie po obu stronach znajduje się łącznie 14 brylantów o łącznej masie 0.14 ct. Kamienie są doskonałej jakości, ich klasa to  F - G/VS.

 CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWY GIA  z inskrypcją laserową na rondyście - klasa kamienia potwierdzona przez niezależny instytut gemmologiczny

  • masa 0.31 ct
  • barwa E
  • czystość SI1
  • szlif 3 x Excellent
  • wymiary 4.30 - 4.32 x 2.71 [mm]
  • fluorescencja Faint

Niezwykle efektowny pierścionek z brylantami na zaręczyny. Kompozycja w całości wykonana z żółtego złota w próbie 0.585. Centralny diament oprawiony został w koronę zbudowaną z czterek łapek. Taka kompozycja doskonale eksponuje brylant. Dzięki tej oprawie możemy podziwiać geniusz natury i człowieka jakim jest oszlifowany diament.

Szyna pierścionka pełna elegancji, asymetryczna, delikatnie falowana. Po jej obydwu stronach wkomponowanych zostało po 7 brylantów, każdy o średnicy 1.3 mm. Kamienie oprawione są w subtelne, prawie niewidoczne łapki. Tak duża ilość kamieni na szynie, w sumie 14 sztuk, sprawia iż pierścionek prezentuje się bardzo efektownie.


 W pierścionku oprawiony został piękny brylant o masie 0.31 ct oraz klasie E/SI1. Jakość kamienia potwierdza międzynarodowy certyfikat jakości, najbardziej renomowanego amerykańskiego instytutu gemmologicznego  GIA. Na kamieniu laserem, został wypalony nr certyfikatu: 5476029407

Poniższe zdjęcie obrazuje przykładową inskrypcję laserową na rondyście kamienia wykonaną przez instytut gemmologiczny GIA.


 Barwa diamentu została określona jako E - piękna biel. Jest to druga najwyższa i zarazem najrzadsza klasa barwy diamentu. CZYSTA BIEl - to najbardziej ceniona i zarazem najrzadziej występująca barwa diamentu, oczywiście nie licząc barw fantazyjnych takich jak np diament o barwie różowej czy niebieskiej. Taki biały diament prezentuje się fenomenalnie. Gra barw która wydobywa się z niego poprzez rozszczepienie światłą białego na jego składowe jest imponująca. Obserwujemy na powierzchni kamienia prawdziwą grę barw, piękną tęczę; kolory niebieski, zielony czy czerwony żarzą się na powierzchni  faset korony niczym kolorowe świetliki - zamigotał świat tysiącem barw ... 


 Czystość diamentu to dobra klasa SI1. Inkluzje są zauważalne dopiero przy użyciu lupy achromatycznej-aplanatycznej, która powiększa dziesięciokrotnie. Inkluzje są nieznaczne. Diament jest bardzo klarowny, pozbawiony chmur wodoru, które sprawiają, że kamień jest mętny i niewyrazisty.


 Szlif diamentu to fenomenalne 3 x Excellent. Wszystkie parametry szlifu BRYLANTOWEGO takie jak:

  • proporcje
  • symetria
  • jakość polerowania

uzyskały najwyższą możliwą ocenę - WSPANIAŁY.

Szlifierz wykonał fenomenalną pracę. To wręcz nieprawdopodobne, iż tak mały przedmiot ma 58 faset (powierzchni), którą maja idealnie symetryczne  położenie, wielkość, kształt, ostre krawędzie, idealnie wypolerowaną powierzchnię. Średnica kamienia w stosunku do jego wysokości ma odpowiednie proporcje, tak aby światło wpadające do kamienia odbiło się pod odpowiednim kontem od faset jego pawilonu i zostało rozszczepione przez fasety korony - świetna robota.


Wpisując numer certyfikatu na stronę instytutu GIA możecie Państwo zapoznać się z elektroniczną wersją certyfikatu, zapisaną w bazie danych GIA : https://www.gia.edu/report-check?reportno=5476029407

Poniżej przedstawiamy elektroniczną wersję certyfikatu pobraną ze strony instytutu GIA. Przy zakupie pierścionka otrzymują Państwo oryginalny certyfikat GIA.


 

 u 

Parametry techniczne pierścionka:


Rodzaj biżuterii: Pierścionek zaręczynowy


Surowiec: Złoto 0.585, żółte złoto


Masa pierścionka: 2.20 - 2.60 [gr]


Ilość i rodzaj kamieni: 15 Diamentów


Rodzaj szlifu: Brylantowy


Wymiary: średnica korony: 5.50 [mm], wysokość korony: 4.50 [mm], szerokość szyny: 1.90 [mm]


 
 
 
Pracownia jubilerska
 
  
Posiadamy własną pracownię jubilerską w Warszawie, która jest sercem naszej firmy. Tutaj tworzymy bardzo wysokiej klasy produkty, aby  zachwycały one Państwa każdego dnia.
 
 
Własna pracownia przynosi wiele  korzyści- umożliwia modyfikacje zamówienia, idywidualne projekty oraz proces pełnej personalizacji biżuterii pod charakter klienta. Nasi jubilerzy codziennie z wielkim zaangażowaniem i precyzją tworzą biżuterię, aby spełniała Państwa marzenia. 
 
 

 

 

 

 

Jakość potwierdzona Certyfikatem PTGem

 

Jakość diamentów oraz złota potwierdzona jest certyfikatem. Wystawiony został przez dyplomowanego rzeczoznawcę. Diamenty o masie 0.3 ct lub wyżej dodatkowo posiadają certyfikat Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego HRD, GIA lub IGI.

 

Dane techniczne

Kruszec żółte złoto
Kamień centralny diament
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl