BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE - ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ BIŻUTERIĘ 

 Skoro jesteś w tym miejscu, to znaczy. że masz własny pomysł na pierścionek zaręczynowy z brylantem. Być może widziałeś coś, co Cię zainteresowało, jednak nie było to do końca to o czym myślisz. Być może podoba Ci się coś z naszej oferty, ale chciałbyś, aby dany model miał inny kamień. Podobała Ci się na przykład oprawa kamienia, a mniej już szyna i chciałbyś to zmienić.

Szukasz pierścionka z pięknym kamieniem, zdecydowanie innej jakości niż te dostępne w dużych sieciach handlowych.

Masz może zupełnie własną wizję pierścionka. Wymyśliłeś sobie, że centralny kamień ma być oprawiony  w formę:

  • litery V
  • 4 łapki
  • 6 łapek,

 Szyna ma być prosta i klasyczna. Powinna łagodnie zwężać się ku kamieniowi, mieć jednakową szerokość. Jej profil ma być płaski, półokrągły.

Być może ma mieć kamienie z każdej strony, po 3 lub po 5.

  Biżuteria na indywidualne zamówienia, stanowi dla nas nieograniczone pole, do pełnego zaprezentowania własnych możliwości, które zdobyliśmy podczas 20 - letniej  pracy w branży jubilerskiej. Własne studio projektowe 3D, daje nam nieograniczone możliwości tworzenia biżuterii dowolnych kształtów, ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Drukarka 3 D i pracownia jubilerska z własną linią odlewniczą urzeczywistnią powstały wcześniej projekt.

 

 Kolejny, równie istotny etap co wybór kształtu pierścionka, jego formy, to dobór odpowiedniego kamienia. Szukasz czegoś niestandardowego, wyjątkowego ? W zakładce (w stopce) Diamenty 4C, znajdziesz dokładny opis szlifu brylantowego, jego wszystkich parametrów, które decydują o jakości kamienia - o jego brylancji .  Wspólnie omówimy poszczególne parametry, pomożemy dobrać Ci optymalną jakość kamienia, tak aby spełnił on Twe oczekiwania. Oferujemy kamienie certyfikowane przez najlepsze firmy na świecie GIA https://www.gia.edu/ ,  HRD  http://www.hrdantwerp.com/en/home. IGI. -  współpracujemy z wiodącymi hurtowniami z Antwerpii.  Wspólnie sprawimy, że twe marzenie nabierze realnych kształtów.

 


    Poniżej znajdują się przykłady brylantów z certyfikatami międzynarodowymi, jakie zakupiliśmy w imieniu naszych klientów, oraz wykonaliśmy do nich pierścionki.

   Jeżeli chcą Państwo zakupić brylant, który będzie mienił się wszystkimi kolorami tęczy, brylant który będzie miał w sobie ,,życie'' trzeba zwrócić uwagę na trzy najważniejsze parametry oceny jakości klasy diamentu oraz jego szlifu: barwa, czystość, jakość szlifu. 

Poniżej mamy wyjątkowy kamień o masie 0.44 ct.

Jego barwa została oceniona na najwyższą możliwą ocenę D - czysta biel. 

Czystość brylantu jest również doskonała to VS2  -bardzo małe inkluzje z trudem zauważalne przy 10-krotnym powiększeniu.

Szlif kamienia, to możliwa najwyższa ocena - EXCELLENT. Wszystkie parametry szlifu uzyskały najwyższą możliwą ocenę - wspaniały.

Kamień ten prezentuje się fenomenalnie. Gra świateł, która wydobywa się z niego jest niesamowita. 

 

 


 Kolejny niesamowity kamień to brylant o masie 0.30 c

Barwa brylantu to E, to zaraz po D druga najrzadziej występująca barwa diamentu.

Czystość doskonała - VS2. 

Szlif wykonany po mistrzowsku - ocena EXCELLENT. Wszystkie trzy parametru szlifu uzyskały fenomenalną ocenę - wspaniały.

 


 Kolejny niesamowity kamień to - 0.40 ct.

Najwyższa możliwa ocena jeśli chodzi o barwę - D.

Fenomenalna czystość  - VS1.

Szlif EXCELLENT - najwyższa możliwa ocena. Wszystkie parametry szlifu uzyskały najwyższą możliwą ocenę - wspaniały.


 Serdecznie zapraszamy  na spotkanie;

- omówimy szczegóły, to jak ma wyglądać pierścionek,

- zrobimy projekt 3D pierścionka,

- wyślemy do Ciebie e-mail z projektem w celu akceptacji,

Jeżeli zaakceptujesz projekt;

- wydrukujemy go na drukarce 3D,

- odlejemy metodą wosku traconego,

- oprawimy wybrane przez Ciebie kamienie,

- wykończymy pierścionek zgodnie z najwyższymi standardami.

Odbierzesz piękny produkt w jakości i cenie najlepszej na rynku.

Jeżeli szukasz wyjątkowego kamienia i pierścionka dokładnie takiego jak sobie wymyśliłeś lub jak ona sobie wymarzyła :-). Jeżeli nie chcesz kupić w sklepie sieciowym gotowego, powielanego w tysiącach  sztuk modelu, z brylantami o bardzo słabej jakości, w bardzo wysokiej cenie, to - formuła biżuterii na zamówienie jest właśnie dla Ciebie.

Postaraj się, zrób coś więcej. Pomożemy wybrać Ci piękny kamień, zrobimy wyjątkowy pierścionek. Później powiesz, kochanie - jedyny, niepowtarzalny, jest tylko taki jeden na świecie, i należy do Ciebie.

Postarałem się  jak zawsze :-). 

 

- Serdecznie Zapraszamy -

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl