Opcje przeglądania

ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ BIŻUTERIĘ 

   Skoro jesteś w tym miejscu, to znaczy. że masz własny pomysł na pierścionek zaręczynowy z brylantem. Być może widziałeś coś, co Cię zainteresowało, jednak nie było to do końca to o czym myślisz. Być może podoba Ci się coś z naszej oferty, ale chciałbyś, aby dany model miał większy kamień. Podobała Ci się na przykład oprawa kamienia, a mniej już szyna i chciałbyś to zmienić. Masz może zupełnie własną wizję pierścionka. Wymyśliłeś sobie, że centralny kamień ma być oprawiony w kast w kształcie litery V,4 łapki lub w 6 łapek, że na szynie bocznej mają być kamienie, z każdej strony po 3 lub po 5, a sama szyna ma mieć kształt płaski, półokrągły lub jeszcze jakiś inny; tak damy radę, możemy to dla Ciebie zrobić.

   Indywidualne zamówienia, stanowią dla nas nieograniczone pole, do pełnego zaprezentowania własnych możliwości, które zdobyliśmy podczas 17-letniej  pracy w branży jubilerskiej. Własne studio projektowe 3D, daje nam nieograniczone możliwości tworzenia biżuterii dowolnych kształtów, ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia. Drukarka 3 D i pracownia jubilerska z własną linią odlewniczą urzeczywistnią powstały wcześniej projekt.

Projekt pierścionka wykonany w programie 3D, klasyczna oprawa w sześciu łapkach pod kamień 0.50 ct.

   Kolejny, równie istotny etap co wybór kształtu pierścionka, jego formy, to dobór odpowiedniego kamienia. Szukasz czegoś niestandardowego, wyjątkowego ? W zakładce (w stopce) Diamenty 4C, znajdziesz dokładny opis szlifu brylantowego, jego wszystkich parametrów, które decydują o jakości kamienia - o jego brylancji.  Wspólnie omówimy poszczególne parametry, pomożemy dobrać Ci optymalną jakość kamienia, tak aby spełnił on Twe oczekiwania. Oferujemy kamienie certyfikowane przez najlepsze firmy na świecie GIA https://www.gia.edu/  lub HRD  http://www.hrdantwerp.com/en/home. -  współpracujemy z wiodącymi hurtowniami z Antwerpii.  Wspólnie sprawimy, że twe marzenie nabierze realnych kształtów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl